Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz 1986 yılında Yılmaz İskender BİKLİÇ tarafından kurulmuş ve ilk isim tescilini YILMAZ MAKİNA olarak lanse etmiş daha sonra 1995 yılında YILMAZ ET MAKİNALARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ismi ile faaliyetlerine devam etmiştir; 1986 yılından bu yana; otel, restaurant, kasap, market, catering şirketleri, kamu kuruluşları vb. kurumlara hizmet vermektedir.

30 yılı aşkın faaliyetlerimiz esnasında edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri sizlerle paylaşmaktan onur duymaktayız. Kaliteye verdiğimiz önem yenilikçi, yaratıcı ruhumuz, zorluklarla mücadele azmimiz, başarılı olma arzumuz sayesinde; ilk günden bu yana inandığımız amaca uygun donanım ve içerik doğrultusunda AR-GE departmanımızın çalışmaları ile mevcut tüm ürünlerimizi yeniden tasarladık ve ilklere imza atarak güvenilir, emniyetli, çağdaş ülkelerin ve ülkemizin gıda tüzüklerine, insan sağlığı ve sağlığa uygun donanım ve ekipmanlar ile dünya standartlarına uygun üretimler yaparak sektöründe öncü olmuş ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Başlarda üretmekte olduğumuz paslanmaz kasalı makinalar; tüzüklerin bazı kurallarına uyuyor olmasına rağmen %100 insan sağlığını garanti edememesi nedeni ile YILMAZ ET MAKİNALARI olarak, bu konuda 2003 yılında yaptığımız yeni tasarımlar, yeni geliştirmeler ve ürünler ile Türkiye’de ilklerine bir yenisini ekleyerek INOX et kıyma makine grubunu oluşturmuştur.

INOX Grubu A’ dan Z’ ye tamamen YILMAZ ET MAKİNALARI AR-GE’ si tarafından yapılmış ve değerli tüketicimizin beğenisine sunulmuştur. Türkiye’de ilk defa YILMAZ ET MAKİNALARI tarafından üretilen INOX grubu komple paslanmaz kıyma makinaları, gıda tüzüğünde bulunan her koşulu yerine getirmektedir. Ayrıca %100 insan sağlığının korunması hedeflenmiştir,

YILMAZ ET MAKİNALARI olarak 2003 yılından bu yana motor ve elektrik gücüne, kullanım amacı ve yerine göre farklı boyutlarda olmak üzere yaklaşık 40’a yakın INOX modeli kıyma makinası üretmekteyiz. Önceleri sadece Türkiye’ye hizmet eden firmamızın ürettiği ürünler günümüzde başta Almanya, Avusturya, Belçika, Fransa, Rusya vb. ülkeler olmak üzere otuzu aşkın ülkelere gönderilmekte ve kullanılmaktadır.

Firmamızın değişmez prensipleri ile  ‘’Kaliteye büyük önem veriyor, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı unutmuyoruz …’’

Faaliyet alanımızda lider, saygın ve kalıcı bir kuruluş olarak müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü amaç edindik, ayrıca dünyada Türk ürünlerinin ve Türk üreticisinin hak ettiği yeri kazanmasında pay sahibi olmak maksadı ile insan sağlığına uygun sağlıklı ürünler üretmenin sürekliliği için dürüstlükten, kaliteden ve ilkelerimizden taviz vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.