Neden Biz?

Neden Biz?

Ürünlerimizin tamamı yerli üretim olup INOX grubu Türkiye'de ilk kez Yılmaz Et Makinaları tarafından üretilmiştir.

INOX grubu A’ dan Z’ ye tamamen YILMAZ ET MAKİNALARI AR-GE’ si tarafından yapılmış ve değerli tüketicimizin beğenisine sunulmuştur. Türkiye’de ilk defa YILMAZ ET MAKİNALARI tarafından üretilen INOX grubu komple paslanmaz kıyma makinaları, tamamen gıda tüzüğünde bulunan her koşulu yerine getirmektedir. Ayrıca %100 insan sağlığının korunması hedeflenmiş olup bu ürünlerdeki faydalı model ve endüstriyel tasarımları firmamız tarafından tescil ettirilerek koruma altına alınmıştır. 

İnsan sağlığına verdiğimiz değer nedeniyle ürünlerimiz paslanmaz çelikten üretilmiştir ve Dünya - Türk gıda standartlarına uygundur...

Özellikle Avrupa Birliği ülkelerinde; kıyma makinalarının paslanmaz çelikten imal edilmiş olma şartı istenmektedir. Hijyen açısınan paslanmaz çelik kullanımının son derece önemli bir etken olması nedeniyle ürünlerimiz tüm ekipmanları ile birlikte komple paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

YILMAZ ET MAKİNALARI ar-ge si taleplerinize göre kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir...

Ar-Ge çalışmalarımızı devamlı müşterilerimizin istek ve görüşlerini alarak kullanıcının isteklerine kulak vererek yapıyoruz. Yenilikleri müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştiriyoruz. Daima yenilik peşinde koşan bir firma olmamız sebebiyle her yıl en az 2 adet yeni ürün tasarlar, mutlak suretle ürünlerin testlerini yapar ve satışa sunarız. Özenle yaptığımız AR-GE çalışmalarımız sonucunda 2009 yılında TUSİD Endüstri Ödülleri Yarışmasında Köfte Hamburger Form Makinamız ile derece kazandık; 13 yıl önce yine Ülkemizde ilk defa  Firmamız tarafından üretimine başladığımız tabiki yıllar içinde büyük değişikliklerle revize ettiğimiz üretiminden bu yana ihtiyaçlar doğrultusunda, kullanım kolaylığı ve kullanıcıyı kullandığı üründen daha memmun kılmayı sağlamak adına, tabii ki hijyen koşullarını da muhakkak önemli kılarak bütün bu özellikleri bir arada taşıması gerektiğine karar verdik ve sonuç olarak TUSİD Endüstri Ödüllerinde Köfte Hamburger Form Makinasının hızlı ürün geliştirebilme kabiliyeti, mekanik tasarım yetkinliği, hijyen konusuna verilen önem ve çözümler nedeniyle aynı zamanda makinanın sessiz çalışmasına olanak sağlayan kompresör sistemine sahip bir ürün olması nedeniyle ürünümüzde bu ödüle layık görüldük.

Ayrıca bu özelliklerde bir ürün üretmemiz sayesinde birçok insanda varolan ‘’ithal ürünün yerli üretimden daha iyi olacağı’’ önyargısını kırmış bulunmaktayız. Kullanıcılarımızın neredeyse hepsinden duyduğumuz söylemler bunlar.bu nedenle sürekli Ar-Ge çalışmaları yapıyoruz ve bunu yaparken asla gözardı etmeyeceğimiz en önemli iki faktör  kalite ve hijyendir. Kullanan malzemeler imalat ve montaj aşamasında karşımıza çıkan maliyetler ile iç ve dış piyasalarda satışlarda zorlayabiliyor ve düşük maliyetli makinalarla kıyaslanabilir hale getirebiliyor. 

30 YILLIK TECRÜBEMİZLE KALİTELİ MAKİNALAR ÜRETMEYE DEVAM EDEREK, SEKTÖRDEKİ LİDER KONUMUMUZU KORUMAYI AMAÇLIYORUZ..